KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636688
nr 1363 6688
Oidentifierad konstnär. Signerad E Madsen, Fruktstilleben. Olja på duk, 54x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:39:19
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)